Výkup elektroniky a elektroodpadu

Výkup funkčních i nefunkčních zařízení Apple, notebooků všech značek, telefonů atd.

Pokud se vám rozbije notebook nebo je čas koupit si nový telefon, můžete zařízení prodat a získat peníze. Servisní středisko Servis5G v Praze nabízí výkup zařízení Apple za výhodných podmínek. Nepodceňujeme pomůcky a hodnotíme je objektivně. Proto se na nás naši zákazníci často obracejí a odkupují své gadgety!

Zpětný odkup technologií – jednoduchý a výhodný

Zpětný odkup telefonů a notebooků – nezbytná služba, protože technika se často porouchá, zastará nebo špatně funguje. V takových případech nemusíte své gadgety vyhazovat, protože existuje i jiná možnost. Tím máme na mysli kontaktovat Servis5G a získat rychlé řešení. Notebooky a další vybavení nakupujeme již dlouhou dobu. Naši pracovníci ve velmi krátké době zkontrolují technický stav vašeho stroje a na základě výsledků průzkumu vám sdělí přesnou cenu. Je také možné odkoupit nefunkční zařízení na náhradní díly.

Zavolejte nám nebo přijďte do našeho servisního střediska! Máme mnoho výhod, včetně bezplatné diagnostiky a až 24měsíční záruky na opravy. Zpětný odkup spotřebičů v Praze je výhodný z mnoha důvodů: poctivost, efektivita a bezproblémovost. Využijte našich služeb a přesvědčte se sami!

Výkup elektroniky a elektroodpadu