Servis5G – opravy zařízení Apple, notebooků a telefonů v Praze

Opravy Apple

Spotřebiče Apple a další značky jsou opravovány na vysoké úrovni. Odborníci v našem servisním středisku jsou schopni vyřešit problémy jakékoli složitosti se zárukou. Nejprve se provede diagnostika, zjistí se příčina poruchy a poté technici začnou problém řešit. Oprava je provedena v krátkém čase, takže zákazníci nemusí dlouho čekat.

Opravy techniky Apple v Praze provádíme standardně, urgentně a levně. Cena služby závisí na povaze poruchy a složitosti úkolu. Po dokončení práce zákazník obdrží opravené a otestované zařízení. Vždy je poskytována záruka.

Opravy spotřebičů všech značek

Pokud se vám rozbil telefon, notebook nebo tablet, důvěřujte nám! Seznam služeb není omezen pouze na tuto oblast. Kromě toho opravujeme počítače, herní konzole a další zařízení.

Nejčastěji se na nás zákazníci obracejí kvůli vniknutí kapaliny dovnitř, vadné základní desce, problémům se síťovými adaptéry, mechanickému poškození obrazovky. Existuje mnoho variant. Ve všech případech přicházejí na pomoc mistři a obnovují funkčnost zařízení.

Servis5G – opravy zařízení Apple, notebooků a telefonů v Praze

Servis5G je servisní středisko, které přebírá odpovědnost za to, co dělá. Máme k dispozici vše, co potřebujete k řešení problémů. V tomto oboru pracujeme již mnoho let, takže máme zkušenosti a odborné znalosti.

Řemeslníci si neustále zvyšují kvalifikaci a zlepšují své dovednosti. Proto jsou naši zákazníci tak spokojeni.
Poskytujeme širokou škálu služeb. Pokud máte problém s moderními zařízeními různých modelů, kontaktujte nás!

Servis5G – opravy zařízení Apple, notebooků a telefonů v Praze

Výhody našeho servisního centra

Zpětná vazba od zákazníků

Náš rating:  4.91/5 na základě 23 recenzí

Děkujeme, že jste si nás vybrali! Viz všechny odkazy