Diagnostika produktů Apple zdarma

Diagnostika zdarma

Provádíme opravy

Celá řada produktů Apple
Také Samsung, Meizu, Xiaomi*

*Přednostní modely si prosím předem ověřte u našeho operátora

Oprava produktů Apple

Oceňujete vysokou kvalitu a profesionalitu? Pokud váš iPad, iPhone, MacBook nebo iMac přestane správně fungovat, kontaktujte Servis5G. Opravy techniky Apple v Praze jsou naší specializací. V našem servisním středisku pracují mistři svého oboru. Naši odborníci mají velké zkušenosti a znalosti v oboru. To je klíčem k dosažení nejlepších výsledků a odstranění případných poruch.

Oprava Apple v Praze

Opravy Apple

Výhodou, na kterou jsme hrdí, jsou opravy Apple jakékoli složitosti. Naše služby často využívají majitelé moderních zařízení vyvinutých renomovanou společností. Důvodem je skutečnost, že všechny spotřebiče se porouchají. Mezi běžné problémy patří rozbité obrazovky, vniknutí kapaliny a nedostatek zvuku. Dochází také k situacím, kdy modul Wi-Fi nefunguje, zařízení se nezapne nebo se rychle vybije.

Pokud je váš milovaný gadget rozbitý, kontaktujte nás! Takového rozhodnutí nebudete litovat, protože výhodou centra Servis5G je bezplatná diagnostika, spolehlivost a záruka až 24 měsíců. Opravy Apple v Praze provádíme s maximální odpovědností a ve velmi krátkém čase!

Výhody našeho servisního centra

Zpětná vazba od zákazníků

Наш рейтинг:  4.91/5 на основе 23 отзывов

Děkujeme, že jste si nás vybrali! Viz všechny odkazy